asus X555LN windows 7 32bit driver sorunu

mrb bende X555LN laptop var içinde win8.1 vardı ben de format attım Win 7 yükledim şimdi de sürücülerini bulamıyorum bakmadığım site kalmadı. realtek in kendi sitesine dahi baktım sürücülerin isimleri uyuşuyor ama pc ye yüklemeye kalktığımda donanım bulunamadı hatası veriyor.

gk1903 gk1903 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemin 64 bit bir sistem. Windows 7 32 bit yüklemen, özel bir sebebi yoksa, hatalı olmuş.

    Bu sebepten  asus X555LN için 32 bit Windows 7 sürücüsü bulman çok zor olabilir.

    Önerim doğrudan Windows 10'a geçmen. Zaten asus sitesinde doğrudan  asus X555LN için Windows 8.1 ve Windows 10 sürücülerini vermiş. Windows 7 için herhangi bir sürücü paylaşmamış.

    Sürücüleri bulabilirsin elbette ama çok zor olur.

    murat murat (12492)