Asus ZenFone 3, Xiaomi Mi A1, Xiaomi Mi 5X, Huawei P10 Lite; hangi modeli seçmeliyim?

Merhabalar aşağıda paylaştığım modeller arasında kaldım.Bütçe maksimum 1300 tl, kullanıcısının herhangi özel bir isteği yok normal bir şekilde gündelik olarak kullanacak. Tabi sizinde önerebileceğiniz başka modellerde olabilir görüşleriniz nelerdir?

noobxx noobxx (25)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Xiaomi Mi 5X ve Mi A1 aynı özelliklere sahip telefonlar. Bunlardan modeli, şekli hoşuna gideni alabilirsin. Xiaomi  ürünlerini severek kullanan biri olarak bunları rahatlıkla önerebilirim. Çevremde alıp da memun olmayan kimse yok.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Evet birebir aynı telefonlar tek farkları A1 modeli android one platformundaki bir telefon saf android ile geliyor miui arayüzü yok 5X'den farklı olarak. Açıkcası araların yaklaşık 200 tl fiyat farkı var sırf miui için 5X'e 200 lira fazla vermek ne kadar mantıklı onu düşünüyorum. noobxx 5 yıl önce
    • @noobxx MIUI arayüzü güzel ama 200TL fark için değmez. Özellikle cihaz klasik telefon için kullanılacaksa hiç gerek yok. hakan 5 yıl önce

    Huawei Honor 7X modelini de öneririm. Kullanan biri olarak çok memnunum. Kesinlikle pişman etmeyecektir seni.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hocam o biraz bütçeyi aşıyor. noobxx 5 yıl önce