Asyadaki Oyunları Türkiyede Oynamak

bazı android oyunları yalnızca asyada oynanıyor, türkiyede ya playstoreda görünmüyor veya apk ile kurunca oyuna girmiyor.

sahte konum işe yaramadı vpn işe yaramadı, bölge kilitli bu tip oyunları nasıl açabiliriz?

leone1907 leone1907 (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir tane çözüm yöntemi buldum umarım işine yarar

    1. İlk olarak psiphon uygulamasını indir.
    2. Ardından psiphon uygulamasını aç ve bir ülke seç.
    3. Seçtikten sonra ayarlar'a gir ve ardından uygulamalar'a gir.
    4. Uygulamalardan Google play store'yi bul ve üzerine tıkla.
    5. Tıkladıktan sonra depolama ya tıkla ve verileri sil'e tıkla.
    6. Artık ülkemizde olmayan uygulamaları indire bilirsin Google Play Store üzerinden
    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bu yöntemi denemiş miydin @leone1907 darkcrak 4 yıl önce
    • denemedim ama problem indirmekte değil, apksini bulup kursam da oyun açılınca bağlantı hatası veriyor ülke kilidi olduğu için, bir deneyeyim umarım işe yarar. leone1907 4 yıl önce
    • Umarım 🤞@leone1907 darkcrak 4 yıl önce

    hayır, psiphon işe yaramadı @darkcrak

    leone1907 leone1907 (18)
    4 yıl önce cevaplandı

    • :/başka vpn ler ile dene darkcrak 4 yıl önce