ATI ekran kartı var.Görüntü bağdaştırıcısını güncelledim ve ekranda hafif pembeleşme oldu acaba neden ?

Arkadaşlar bugün görüntü bağdaştırıcımı güncelledim ve güncelledikten sonra masaüstüne sağ tıkladığımda yenile falan yazan yer de ve chrome yi açtığımda üst kısmında da bir pembeleşme gördüm.acaba bilgisayara zarar verirmi ? BU ARADA GÖRÜNTÜ BAĞDAŞTIRICISINI GÜNCELLEMEK FAYDALIMIDIR ? ZARARLIMIDIR ?

tyler tyler (14)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dostum bendede olmuştu bi yerde görmüştüm sen ATI drıver son sürüme yüklü bide directx yükle güncelle sonra pcyi yeniden başlat bende düzeldi yapınca

    deriho deriho (1)