ATI Radeon 5450 Driveri Sildim

Bilgisayarı karıştırırken driveri sildim. Yüklemek için CD istiyor. Driverimi bulamıyorum. ATI Radeon HD 5450 1024 MB VRAM 3 özellikde etkindi. Driveri atma imkanınız var mı?

oguzsasi1 oguzsasi1 (13)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    ATI Radeon 5450 Driver indirmek için ATI'nin otomatik sürücü bulma programını kullanabilirsiniz.

    ATI otomatik sürücü bulma programını buradan indirin ve çalıştırın.

    Bu işlem ATI Radeon 5450 sürücülerini yükleyecektir.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

      Sürücü bulma programı çalışmıyor. Win XP 32 bit kullanıyorum.

      oguzsasi1 oguzsasi1 (13)
      8 yıl önce cevaplandı

        Merhaba, driverlerinizi otomatik yükleyen ve güncelleyen programlar vardır.Ben xp kullanırken DriverUpdateyi çok başarılı bulmuştum 7,8,10 sürümlerinde ise DriverBooster daha başarılı.DriverBoosteri kurun taratın hem eski driverlerinizi güncelliycektir hemde ekran kartınızın driverini yükleyecektir.

        ardahd ardahd (631)