Ati Radeon Hd 3600 Series Ekran Kartı Sorunu

Bilgisayarımda ekran modeli olarak Ati Radeon Hd 3600 Series var arkadaşlar.. Windows Xp kurduğum CD'den kurduğum zaman sıkıntısız kuruyor ekran kartını ancak Windows 7 Ultimate x64 kurduğumda Sarı ünlem işareti oluyor aygıt yöneticisinde.. Hem CD ile Hemde web siteden güncel olarak Win7 x64 driverini indiriyorum ama bir türlü olmuyor.. PCI ve AGP ikisinide denedim ama olmadı :( Sorunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim :(

asoyluca asoyluca (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    AMD Driver Autodetect uygulamasını denedin mi? Bu otomatik olarak uygun sürücüyü yükleyecektir:

    AMD Driver Autodetect indir

    Ayrıca başka bir sistem sürücüsünün eksik hatalı olması bu duruma yol açabilir.

    Diğer önemli bir nokta, sürücüleri yüklemeden mutlaka Windows 7 güncellemelerinin tamamını yükle. Aksi takdirde bu tür sorunlar ile karşılaşabilirsin.

    Tüm bu işlemler işe yaramazsa, otomatik driver yükleyici bir program kullanabilirsin. Örneğin: Driver Booster nedir? Driver Booster ne işe yarar?

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

      denedim orda sürücü kurmuyor Nsıs Error çıkıyor :S

      asoyluca asoyluca (1)