ATI Radeon HD 3650 driver yükleme sorunu

Format sonrası ATI Radeon HD 3650  ekran kartımın sürücüsünü yüklemeye çalışıyorum. ATI Radeon HD 3650 driver'ını  ATI AMD sitesinden indirdim. ATI Radeon™ HD 3600 Series Windows 8 sürücülerini indiriyorum.

http://support.amd.com/en-us/download adresinden indiriyorum. Kurulumu yaptım fakat ATI Radeon HD 3650 kartı Windows 8 bir türlü görmüyor.

ATI Radeon HD 3650 driver yükleme sorununu nasıl çözerim? Yanlış sürücüyü mü indiriyorum?

emel emel (67)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Emel Hanım,

    ATI Radeon HD 3650 PCI mı yoksa ATI Radeon HD 3650 AGP mi kullanıyorsunuz? AMD sitesinde ATI Radeon HD 3650 ekran kartının iki farklı türünü gördüm. Siz yanlış yüklüyor olabilir misiniz?

    Yani sizin kartınız ATI Radeon HD 3650 AGP ise ATI Radeon HD 3650 AGP yerine ATI Radeon HD 3650 PCI yüklüyor olabilir misiniz? Veya tam tersi olabilir mi?

    ATI Radeon HD 3650 sürücüsünü yüklemesi oldukca kolay. Gözden kaçırmış olduğunuz bir nokta olabilir diye düşünüyorum.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Dediğiniz gibi AGP yüklemem gerekirken PCI yüklemişim. Çok teşekkürler. emel 10 yıl önce