auto transfer pc nedir?

Bilgisayarımda auto transfer pc adında bir program yüklü.  Auto transfer pc nedir? Gerekli bir uygulama mı yoksa bilgisayarımdan kaldırmalı mıyım?

auto transfer pc güvenilir bir yazılım mı?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Auto transfer pc programı nedir?

    Auto transfer pc bir cep telefonu, tablet yedekleme programıdır. Cep telefonu ya da tablette bulunan fotoğraf, video, ses dosyası, belge gibi dosyaları bilgisayara kolayca aktarmaya yarar. Yedekleme yapmak için USB kabloya gerek yoktur. Aynı şekilde bilgisayardan telefona kolayca dosya aktarımı yapılabilir.

     Auto transfer pc dosyaları kablosuz bir şekilde internet bağlantısı üzerinden transfer eder.  Auto transfer pc PC ve Android üzerinde çalışan bir programdır. Telefon ve tablet gibi cihazları kablosuz olarak yedeklemek istediğinizde  Auto transfer pc uygulamasını kullanabilirsiniz.

    Auto transfer pc nasıl çalışır?

    Öncelikle Auto transfer pc programı hem bilgisayarda hem de telefonda yüklü olmalıdır. Auto transfer pc sadece Android telefonlarda çalışır.

    1. Telefonunuza Google Play üzerinden Auto transfer pc uygulamasını yükleyin. Auto Transfer Apk indir
    2. Bilgisayarınıza buradan Auto transfer pc uygulamasını indirin ve yükleyin: Auto Transfer PC indir
    3. Daha sonra bilgisayarda  Auto transfer pc uygulamasını çalıştırın.
    4. Telefonda  Auto transfer pc uygulamasını çalıştırın. Ekranda bulunan QR kodunu telefon ile okutun.
    5. En sonunda Received Files bölümünden alınan, Send Files bölümünden de gönderilen dosyaları yönetebilirsiniz.

     Auto transfer pc Android telefonda hangi izinleri alıyor ve kullanıyor?

     Auto transfer pc Android telefonda şu izinleri kullanıyor:

    • Kamera
    • Internet
    • Depolama birimine (SD) yazma
    • Ağ durumunu görme
    • Kablosuz ağ durumunu görme
    • Harici depolama okuma
    • Dosya alma

     Auto transfer pc güvenilir mi?

     Auto transfer pc güvenilir bir program.

     Auto transfer pc programını ben yüklemedim ama bilgisayarımda görünüyor?

     Auto transfer pc programı çoğu zaman başka programlar ile bundle olarak dağıtılıyor. Yani siz başka bir program kuruyorsunuz o program kurulum sırasında size  Auto transfer pc programını öneriyor ve eğer yükleme işaretini kaldırmazsanız otomatik kuruluyor.  Auto transfer pc programı siz yüklemediyseniz bu şekilde başka bir program ile yüklenmiş olabilir.

    Örneğin USB Disk Security programını kurduysanız  Auto transfer pc programı bilgisayarınıza kurulacaktır. USB disk security programı kurulum sırasında size Auto transfer pc programın da kurulacağını söyler. Eğer program seçimini kaldırmazsanız bilgisayarınıza  USB Disk Security ile birlikte Auto transfer pc programı da kurulur.

     Auto transfer pc programını kaldırmalı mıyım?

    Eğer  Auto transfer pc siz yüklemediyseniz ve ne işe yaradığı konusunda bir fikriniz yoksa,  ne işe yaradığını öğrendiniz ama kullanmayacaksanız programı kaldırabilirsiniz.

     Auto transfer pc nasıl kaldırılır?

     Auto transfer pc programını kaldırmak çok kolaydır. Fakat Denetim Masasında Program ekle kaldır bölümünde bu programı göremeyebilirsiniz. Bu durumda programın klas

    1. Masaüstünde bulunan Auto Transfer PC simgesini sağ tuşla tıklayın ve özelliklerine gidin.
    2. Dosya konumunu aç butonuna basın.
    3. unins000.exe dosyadını çift tıklayın ve kaldırma işlemini başlatın.

    Auto transfer pc dosyası kaldırma işlemi Uninstall dosyasının çalışmasının bitmesinden sonra tamamlanacaktır.

    murat murat (12492)