Autocad 2014 çalışmıyor

Microsoft C++ dosyalarını Autocad 2014 çalıştırmak için sildim tekrar yükledim ancak çözüm olmadı bu sorunun çözümü için yardımcı olursanız sevinirim

PC:Dell Laptop

Sistem Türü:64 bit

Windows 10 Pro

İşlemci:İ7

fle4 fle4 (1)
6 yıl önce sordu

  • hata mesajı nedir? murat 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

işletim sistemi ne ait ne sildiğin belli değil sistemi eski bir tariha alın Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Kurtarma bu sayfada sistem geri yükletmeyi açın eski bir tarihe sistemi yükletin Autocad 2014  programı yine çalışmayacak olursa sistemden tamamen kaldırın yeniden kurun kolay gelsin

candan candan (4301)
6 yıl önce cevaplandı

    dediğinizi yaptım fakat sistem geri yükleme tamamlanmadı dedi hata verdi son çare format sanırım

    fle4 fle4 (1)