Autocad 2015 aktivasyon ekranı gelmiyor

Autocad 2015 yukledim fakat ilk açılışta gelen 30 günlük deneme sürümü ya da aktıvasyon seçeneği olan ekran gelmiyor

mett452 mett452 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Herhangi bir antivirüs kullanıyor musunuz? Örneğin McAfee. Antivirüs programını devreden çıkartın ve Autocad 2015'i bu şekilde çalıştırmayı deneyin.

    Antivirüs programları bazen aktivasyon ekranlarının açılmasına engel olabilir.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • windows defender ı kullanıyorum yüklerkende açrkende antivirüs kapalıydı yuklemeden bırkac saat once mcafee yı kullanıodum yuklemeden once silmiştim mett452 9 yıl önce

    Ekran hiç mi gelmiyor yoksa beyaz ya da boş bir ekran mı geliyor.Autocad de böyle problemler önceki sürümlerde de vardı. Araştırmak lazım....

    Activate F/X CAD 2015

    F/X CAD 2015 aktivasyon süreci oldukça basit. İlk aşamada yüklemeden autocade bir yükleme istek kodu gönderilecek. Autocadden aktivasyon mesajı aldığın zaman deneme sürümü olarak kulllanmaya devam edebileceksin.

    Not: Aktivasyon ekranını görmüyorsan, aşağıdaki adımları tamamlayarak görebilirsin.

    1. AutoCAD komut satırına ABOUT yaz, ve Enter a tıkla. About dialog kutusu açılacak.
    2. Product Information a tıkla. Product License Information dialog kutusu açılacak.
    3. Activate tıkla.

    Product Information a tıkladığın zaman  About dialog kutusu kaybolursa CAD i yeniden başlat. Aktivasyon sürecini tekrar başlatmak için Activate tekrar bas .

    Serial NumberProduct Key ve Support ID ye ihtiyacın olacak, ürünü satın aldığın zaman bunlara sahip olacaksın.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Ekran hiç gelmiyor kardeşm direkt program açılıyor mett452 9 yıl önce
    • autocad komut satırı diye bir şey var mı bilemiyorum Bir bak.... yusufbozar 9 yıl önce
    • Teşekkürler yardımınız için mett452 9 yıl önce
    • Problemin çözüldüyse cevap olarak kabul edersen soru kapanmış olur. yusufbozar 9 yıl önce