Autocad 2016 açılırken hata veriyor

Windows 7 kullanıyorum. Autocad 2016 her açılışta "FATAL ERROR: Unhandled Access Violation Reading 0x0018 Expection at 6ded1ae3h" hatasını veriyor ve kapanıyor acaba bu hatanın çözümü nedir, yardımcı olabilir misiniz?

4leafclover 4leafclover (1)
7 yıl önce sordu

  • YouTube de proje dünyası adlı kanalımda bunla ilgili video çektim AutoCAD hata mı veriyor adlı videoyu izlemenizi öneririm gncmuhendis 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Denetim Masası / Bölge ve Dil / Biçim : İngilizce (Birleşik Krallık) yap düzeliyor.

esty esty (-48)
7 yıl önce cevaplandı

  • Maalesef olmadı, başka bir çözüm biliyor musunuz? 4leafclover 7 yıl önce
  • Başka Çözüm buluruz esty 7 yıl önce
  • Programın kısa yol ve kısayolun gittiği exe'nin özelliklerine girin uyumluluk kısmında olan yönetici olarak çalıştır tiki işaretli ise işareti kaldırın. Eğer değilse veya kaldırdıktan sonra çözülmedi ise UAC'ı kapatın. Antivirüsünüz varsa devre dışı bırakıp deneyin. esty 7 yıl önce
  • Cevap için çok teşekkür ederim ancak hala hata veriyor. Yönetici olarak çalıştır işaretli değil, UAC ve antivirüs de kapalı. Ne yapabilirim bilemedim :( 4leafclover 7 yıl önce
  • Sağ tıkla özellikler Uyumluluk ayarla esty 7 yıl önce

1 ) Grfafik kartı srücüsünü güncelleyin

2 ) skype bilgisayardan kaldırın ve Autocad çalıştırın

not skype ne alaka diye aklına gelebilir bu çözüm denenmiştir ve sonuç alınmıştır

candan candan (4301)