Autocad Heidi module load error ve Autocad Error Aborting hataları

AutoCad yükledim. Fakat AutoCad açılırken

Heidi module load error: The configured Heidi driver cannot be loaded Switching to default sofware driver

Autocad Error Aborting
FATAL ERROR : unhandled e0434f4dh Exception at fd69cacdh

şeklinde hata alıyorum.

Heidi module load error: The configured Heidi driver cannot be loaded Switching to default sofware driver ve Autocad Error Aborting FATAL ERROR : unhandled e0434f4dh Exception at fd69cacdh hatalarının çözümü nedir?

alivecan alivecan (337)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Autocad Heidi module load error: The configured Heidi driver cannot be loaded Switching to default sofware driver ve Autocad Error Aborting FATAL ERROR : unhandled e0434f4dh Exception at fd69cacdh hatalarını çözümü için şunları yapın:

    1. Denetim Masası girin.
    2. Bölge ve Dil tıklayın.
    3. Biçim'mi İngilizce (Birleşik Krallık) olarak değiştirin.

    Autocad heidi  module hatası

    Autocad Heidi module load error: The configured Heidi driver cannot be loaded Switching to default sofware driver ve Autocad Error Aborting FATAL ERROR : unhandled e0434f4dh Exception at fd69cacdh hatalarını çözümü için format değişimi yapmak yeterli olacaktır.

    cemkara cemkara (4215)