autocad öğrenci versiyonunu indirmek istiyorum ne kadar internet yer?

Autocad öğrenci versiyonunu indirmek istiyorum ne kadar internet yer ve ne kadar yer kaplar?

nehir68 nehir68 (86)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    AUTOCAD indirme boyutu için 4 ile 6GB aralığında olabilir. @mutecessis  yazmış 6GB olarak bu işte tam olarak yineceği internet. Mobil veriden indireceksen 6 GB veri yer demek.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      AutoCAD LT 2019 sürümü için 6 gb.

      mutecessis mutecessis (216)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Ne kadar internet yer indirmesi 2018 i nehir68 4 yıl önce