'AutoMapper' already has a dependency defined for 'Microsoft.CSharp'

Visual Studio ile Asp.Net MVC projeme Nuget üzerinden AutoMapper paketini yüklemek istediğimde şu hatayı alıyorum: 'AutoMapper' already has a dependency defined for 'Microsoft.CSharp'

Bu hata ile birlikte AutoMapper paketi yüklenmiyor.

'AutoMapper' already has a dependency defined for 'Microsoft.CSharp' hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    'AutoMapper' already has a dependency defined for 'Microsoft.CSharp' hatasının çözümü nedir?

    Visual Studio'da AutoMapper yüklerden 'AutoMapper' already has a dependency defined for 'Microsoft.CSharp' hatası alıyorsanız hatanın sebebi Nuget sürümünüzün eski olmasıdır. Nuget'in yeni sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

    Nuget güncellemesi yaptığınızda sorun çözülecektir.

    alattin alattin (16999)