Avast anti-virüs programının karantina bölümünde yer alan ''son değişiklik zamanı'' ve ''aktarma süresi'' ne anlama geliyor, neyi ifade ediyor?

avsar avsar (11)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    aktarma süresi dosya karantinaya ne zaman taşınmış onu ifade ediyor.

    son değişiklik zamanı karantinaya taşınan dosya en son ne zaman değişikliğe uğradı onu ifade ediyor.

    murat murat (12492)