Avast boyut sorunu

Ben pcmi yeni formatlayıp eset kurdum program filestaki boyutu 500mb civarı idi başkalarına sordum onlarda 150mb civarı yer kaplıyormuş. Daha sonra eseti silip avast kurdum ondada 800mb civarı idi sizce neden böyle?

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Antivirus programlarının hangi sürümlerini kurduğunuz bu önemli. Mesela ESET sürümlerinden NOD32 mi yoksa Smart Security mi kurdunuz. Avast sürümlerinden Avast Free Antivirus mü kurdunuz veya Avast Premier mi kurdunuz ? Buna göre boyutlar değişebilir. Bu arada size tavsiyem kesinlikle "Avast" kullanmayın çok dandik bir programdır. Virüsleri bulur ancak çoğunu kaldıramaz. Onun yerine ESET kullanmaktan vazgeçerseniz size Panda Protection(Panda Free Antivirus) tavsiye ederim.

    Panda Protection(Panda Free Antivirus):
    http://acs.pandasoftware.com/Panda/FREEAV/Promo/FREEAV.exe

    emrekagan emrekagan (3)
    7 yıl önce cevaplandı

      Şuan birdaha eset nod32 antivirüs 10 kurdum. 500mb civarı boyut.

      ghostdead11 ghostdead11 (62)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Niye bu kadar takılıyorsunuz anlamadım :) 500 mb hiç bir şey. emrekagan 7 yıl önce