Avast hotjar.com tehdit engellendi uyarısı

Bazı sitelere girmek istediğimde  Avast Tehdit engellendi penceresi geliyor. Tehdit engellendi penceresinde Nesne http://hotjor.com virüs bulaşma: URL: Mal2

İşlem C:\Program Files}Google\Chrome\Application\Chrome.exe yazıyor.

Avast hotjar.com tehdit engellendi uyarısı ne demek?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Avast hotjar.com tehdit engellendi uyarısı false possitive yani yanlış bir uyarıdır. Avast bazen bu tür hatalı uyarılar verebiliyor ve bazı siteleri erişime kapatabiliyor.

    Hotjar.com sitesi bazı siteler ve reklamlar tarafından kullanılan bir analiz aracı.  Avast hotjar.com sitesi üzerinden yapılan istekleri virüs olarak görebiliyor.

    Bu uyarıyı dikkate almayın. Bilgisayarınıza virüs bulaşmış olmuyor.

    murat murat (12492)