avast internet bağlantısı hatası

avastı yükseltmeye çalışırken internet bağlantısı yok hatası

firat29 firat29 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Avast yerine benimde daha önceden tecrübe edindiğim ve memnun kaldığım şu antivirüs programlarından birini kullana bilirsin.

    Ek olarak avast'ı kullanma deneyimim oldu fakat avast'dan hiç memnun kalmadım ve bilgisayarım acayip derecede donmaya başladı şunuda fark ettimki başka avast kullananlarda da bilgisayarın donduğunu fark ettim

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    Avast kullanma onun yerine aşağıda ki antivirüs/Internet Securtiy programlarını kullan.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler firat29 3 yıl önce