Avast Internet Security'de Cleanup Premium özelliğinin nasıl ücretsiz kullanabilirim?

Soru başlıklığında belirttiğim gibi Avast Internet Security programındaki Performans bölümünde bulunan Cleanup Premium özelliğini ücretsiz kullanma imkanım var mı? Bazı sorunlar buldu ve yeşil renkli "gider" butonuna tıkladığımda ücretli kısma yönlendiriyor beni.

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Antivirüs veya diğer program ve uygulamalarda premium sürümler genellikle ücretli olurlar; bunları ücretsiz (free) sürümlerde tam fonksiyonları ile kullanamazsın; kullanımları ya hiç olmaz yada fonksiyon kısıtlı olur. Ama bazı programların free sürümleri premium sürüm başka programlarda olan fonksiyonların benzerlerini yada aynı fonksiyonları sağlayabiliyorlar.

    Mesela ve bildiğim kadarıyla sende bulduğu problemlerin çözümü için ücret talebinde bulunan  Avast Cleanup Premium eklentisi yerine aynı problemlerin -ve fazlasının- çözümü için ücretsiz  Advanced SystemCare Free (tıkla) kullanılabilir. Alternatif çözüm olarak düşünebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)