avast internet security programının interneti engellemesi

Merhaba, 3 bilgisayar içinde avast internet security programını lisanslı olarak kurdum.Kurulumdan sonra 3 bilgisayarda da internet sorunu oldu.Ağ bağlantısında internet erişimi olmasına rağmen chrome da explorer da internete giremiyorum.Güvenlik duvarında izin verilen programlar arasında chrome var.Ayrıca güvenlik duvarı ve web kalkanı kapatılsa bile sorun devam ediyor.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

perfeccct perfeccct (22)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Avastla görüşüp lisans dosyasını tekrar aldım ve yeni kurulum yaptım.İlk kurulumda bir sorun oldu sanırım.Sorunu hallettim.Geçte olsa teşekkür ederim cevabınız için.

    perfeccct perfeccct (22)
    8 yıl önce cevaplandı

      Ağ Denetleyicileri için gerekli olan dosyalardan birini virüs olarak algılamış veya gerçekten virüs bulaşmış olabilir.

      Avast'ı kaldırmanı hatta ComboFix ile bilgisayarını tarattıktan sonra Microsoft Security Essential'i kurmanı öneririm.

      ayberk ayberk (71)