Avast kaldırma

Avast antivirüs kaldırılamıyor. Avast nasıl kaldırılır?

Avastt antivirüs programlar ve özelliklerden kaldırılamıyor, Avast'ı kaldırmanın başka bir yolu var mı?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Avast kaldırma

    Bazen çeşitli sebeplerden Avast'ı kaldırmak, programlar ve özellikler bölününden kaldırmak mümkün olmaz. Avast'ı kaldırmak istiyorsanız Avast'ın kendi hazırladığı kaldırma programını kullanabilirsiniz. avastclear programı küçük boyutulu Avast kaldırma programıdır.

    Avastclear (Avast kaldırma aracı) nasıl kullanılır?

    1. avastclear.exe dosyasını masaüstünüze indirin.
    2. Windows'u Güvenli Mod'da başlatın.
      Windows 8′i Güvenli Mod'da nasıl başlatırız?
      Windows 7 Windows XP Bilgisayarımı güvenli modda nasıl başlatırım?
    3. Avast Kaldırma yardımcı programını çalıştırın.
    4. Avast'ı varsayılandan farklı bir klasöre yüklediyseniz gözatarak dosyayı bulun. (Not: Dikkatli olun! Seçtiğiniz klasörün içeriği silinecektir!)
    5. KALDIR'ı tıklatın.
    6. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    7. Bilgisayar yeniden başladıktan sonra Avast kaldırma işlemi tamamlanacaktır.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      merhaba windows 11 pro yüklü laptopa bir program kurarken yanlışlıkla avst yüklendi Avastclear programını yükleyip güvenli modda başlatıp avastı sildim fakat Avastclear  programı pc açılışında seçenek olarak açılıyor windows 11 veya Avastclear  işletim sistemi olarak görüyor tamamen kökten nasıl kurtulurum windwos kurmadan son çare windows kuracağım

      kadir34 kadir34 (1)