Avast Ransomware Şifre Çözme Araçları 1.0.248.0

Ransomware şifre çözmek için araçlar..Denemedim ama işe yarayacağını düşünüyorum.

Kullanımının kolay olduğu belirtiliyor ve 20'den fazla fidye yazılımından koruduğu iddiasındalar.

temmuz temmuz (12505)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://filecr.com/windows/avast-ransomware-decryption-tools/?id=122071435646

    https://www.avast.com/tr-tr/ransomware-decryption-tools

    Önemli: Araçların işe yaraması için önce fidye virüsünün başarılı olarak kaldırılması gerekir.

    temmuz temmuz (12505)
    2 yıl önce cevaplandı

      Avast'ın sunduğu araçlar aşağıdaki fidye yazılımlarının bazı sürümleri için işe yarıyor.  Maalesef yeni fidye yazılımları için işe yarayan bir çözüm Avast şifre çözme araçlarında yok.   Bunu da ek bilgi olarak paylaşayım.

      AES_NI
      Alcatraz Locker
      Apocalypse
      BadBlock
      Bart
      BigBobRoss
      BTCWare
      Crypt888
      CryptoMix (Çevrim dışı)
      CrySiS
      EncrypTile
      FindZip
      Fonix
      GandCrab
      Globe
      HiddenTear
      Jigsaw
      LambdaLocker
      Legion
      NoobCrypt
      Stampado
      SZFLocker
      TeslaCrypt
      Troldesh / Shade
      XData

      murat murat (12492)