Avast The online content is unavailable hatası

Avast penceresi kendiliğinden otomatik olarak açılıyor ve ekrana The online content is unavailable Please, check your internet connection and try again. şeklinde mesaj geliyor.

Avast bugüne kadar normal çalışıyordu, bugün sürekli karşıma bu mesaj ile avast penceresi geliyor.

Sorunu nasıl çözerim?

ceyda ceyda (312)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Avast The online content is unavailable hatası, Avast güncelleme sunucularına bağlanamadığında ortaya çıkar. Bu sebepten eğer internet bağlantınızda bir sorun yoksa, ki uzmanim.net'e soru sorabilmişsiniz, Avast antivirüs programının güncelleme sunucularında sorun olduğunu gösterir.

    Bir müddet sonra sorun çözülecektir.  Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Avast yetkilileri bu sorunu çözecektir.

    cemkara cemkara (4215)