Avast ücretsiz lisansınızın kullanım süresi doldu. Sorununun çözümü nedir?

Avast kullanıyorum. Ekranda ücretsiz lisansınızın kullanım süresi doldu / Avast Free antivirüs lisansınız artık geçerli değil yazıyor.

Gider dediğim zaman iki seçenek çıkıyor. Tekrardan ücretsizi seçiyorum ama ekrandaki ücretsiz lisansınızın kullanım süresi doldu yazısı gitmiyor, hiç bir şey olmuyor. Sorun ne olabilir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Avast Free antivirüs lisansınız artık geçerli değil

    Avast antivirüs 365 günlük ücretsiz lisans verir. Her yıl lisans dönemi sonunda bu lisansı yenilemeniz gerekir. Ekranda ücretsiz lisansınızın kullanım süresi doldu yazıyosa lisans yenileme vakti gelmiş demektir.

    Lisans yenilerken iki seçenek sunar. Biri ücretli diğeri ücretsiz. Ücretsizi seçtiğiniz halde sizi 60 günlük deneme süresi olan Avast Pro ya geçirmek ister. Bu ekranın altındaki hayır, teşekkürler butonuna tıklayın.

    Bu işlemin sonunda ücretsiz lisansınızın kullanım süresi doldu hemen kaybolmaz. Biraz zaman alabilir. Bilgisayarı yeniden başlatmak veya Avast antivirüsü kapatıp açmak sorunu çözecektir.

    murat murat (12492)