Avast ve AVG ortak mı ?

AVG antivirüs yükledim.Chrome açınca kendiliğinden Avast sayfası açılıyor. Avg indirdiğim halde avast sekmesi açılmasının nedeni sanırım ikisi de aynı firmaya ait neden kendiliğinden açılıyor virüs gibi bir şey oldu sanki

mumim mumim (19)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet AVG Avast'a ait, ortak gibi bir şey yada alt sanayi.

    İkisini de kullanmanı önermem Kaspersky Free Security Cloud kullan. Eğer imkanın varsa internetten çeşitli sitelerden 20 - 30 - 40 TL'ye alabilirsin, kesinlikle değer Kaspersky Internet Security'e, key'ler ne kadar güvenilri bilmiyorum ama kendi sitelerinde 219 TL.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Kaldırmak isterken bile sorun yaşadım yönetici izni vs. gerekiyor hatası aldım. Yine kendi sitesinden kaldırma aracını kullandım başka türlü silinmiyor çünkü yalnız anlamadığım şey kendiliğinden açılır sekme neden 2-3 kez karşıma çıktı. mumim 3 yıl önce

    Nasıl Honor Huawei'nin alt markası ise Avg'de Avast'ın alt markası zaten ikiside aynı virüsü buluyor diye biliyorum.

    Zamanında Avast çok trent bir antivirüa programı olsa da başarılı değişti. Şimdi Avast'ı indirenler ya kaldırmakta zorlanıyorlar yada bilgisayarlarını yavaşlatıyor kaldırsanızda düzelmiyor ama kalıntılarını silince düzeliyor.

    darkcrak darkcrak (5168)