Avast Virüs Programı iyimidir, Avast Virüs Programı nasıldır?

Arkadaşlar geçenlerde bi soru sormuştum Virüs programı önerirmisiniz diye Avast ve birkaç virüs programı önermiştiniz avastı indirdim sizce işe yarayan bi programı yoksa gereksizmi ?

taha17 taha17 (91)
8 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Avast virüs programını daha önce kullanmadım ancak kullanıcıların yorumlarına bakılırsa kötü bir virüs programı değil.Avastın ücretli ve ücretsiz olarak seçenekleri mevcut.Ücretsiz sürümünde bazı özellikler kısıtlanmıştır.Örneğin ücretiz sürümde e-posta koruması yoktur.Ancak yinede bilgisayarınızda bir koruma sağlayacaktır.Bu yüzden bilgisayarınızda bulunmasında fayda var.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarımda avast yüklü öncesinde eset yüklüydü esetin taraması çok hızlı ve seri ama virüsleri bulamıyor fazla avastı yükledim yaklaşık 1.5saat taradıktan sonra 13 virüs buldu gayette iyidi ve bilgisayarımdaki reklam virüslerinide sildi eskiden esetciydim şimdi avastcı oldum :) Arayüzü eset e göre daha iyi

      ardaarslan22 ardaarslan22 (3)
      8 yıl önce cevaplandı

        Avast'ın pek çok artısı var.

        Avast'ın iki farklı sürümü var: Ücretli ve Ücretsiz.

        Ev kullanıcıları güvenle ücretsiz sürümü kullanabilirler. Hem lisans parası ödemiyorsunuz hem de orjinal yazılım kullanıyorsunuz.

        Ev kullanıcılarının Esed Nod 32 gibi ücretli ya da crack antivirüs kullanmalarından çok daha mantıklı.

        Avast web taraması oldukça başarılı. Girilen bir sitede zararlı içerik varsa bunu anında blokluyor.

        Aynı zamanda gerçek zamanlı koruması da son derece başarılı.

        murat murat (12492)
        8 yıl önce cevaplandı

          Hepinize teşekkür ederim avast bana 20 günlük ücretsiz premium sürümünü hediye etti rahatça kullanıyorum :)

          taha17 taha17 (91)
          8 yıl önce cevaplandı

            Bence kullanışlı bir antivürüs programı ücretsiz deneme sürümü de var.

            Avira antivürüs programınınıda öneririm.

            enes7534 enes7534 (13)