(Avea) Türk Telekom ramazan kampanyası - 2018

Türk Telekom (Avea) ramazan kampanyası nasıl yapılır?

Türk Telekom (Avea) sahur paketi

Türk Telekom ramazan kampanyası 2018 yılı için var mı?

Türk Telekom sahur kampanyası nasıl yaparım?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom Ramazan kampanyası nedir, nasıl yapılır?

    Türk Telekom, sahur vaktinde 02:00 ile 06:00 arası kullanabileceğiniz 10 GB hediye internet veriyor. Türk Telekom sahur kampanyasına katılmak için SAHUR yazıp 5555'e SMS göndermeniz yeterli.

    Önemli not: Faturasız hat kullanıyorsanız; kayıt öncesi 48 saat içinde herhangi bir zamanda veya kayıt sonrası tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmış olmalısınız.

    omercik omercik (9418)