Avg anti-virüs tamamen nasıl kaldırılır?

Bilgisayarıma geçenlerde netmahal,portalsepeti gibi tarayıcıyı gasp eden virüsler bulaşmıştı.Siteniz sayesinde temizlemiştim fakat tekrar bulaşıp bilgisayarıma zarar vermesini istemiyorum.Bu yüzden bilgisayarımda ki dosyalarıma baktım.Geçtiğimiz dönemlerde format attırdığım halde gitmeyen AVG dosyasını buldum.Bu dosyayı silemiyorum virüs programı için indirmiştim ama sanırım işe yaramadı.Ve ben AVG dosyasını kayıt defterinden bile sildiğim halde bir türlü bilgisayarımdan kaldıramadım.Ne yapmam gerekiyor?

tubaeverdeen tubaeverdeen (6)
9 yıl önce sordu

  • Sorunuzu düzenledim. Bir yanlış anlama varsa lütfen bildirin. alattin 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bahsettiğiniz AVG anvi-virüs programı olan AVG sanırım.

AVG anti-virüsü tamamen kaldırma için AVG kaldırma aracı programından yararlanabilirsiniz.

AVG Remover kayıt defteri öğeleri, yükleme dosyaları, kullanıcı dosyaları gibi tüm AVG yükleme bölümlerini bilgisayarınızdan kaldırır.

Daha önceden her sürüm için farklı bir kaldırma programı kullanmak gerekiyordu.

Şimdi tek bir AVG kaldırma programı ile AVG antivirüsü kaldırabilirsiniz:

AVG antivirüs kaldırma programını indir  linkinden programı indirin ve çalıştırın. AVG antivirüs bu program ile kaldırılacaktır.

AVG 2014 sürümünü kaldırmak için

AVG Remover(32bit) 2014 (Eğer işletim sisteminiz 32 bit ise bunu kullanın)

AVG Remover(64bit) 2014 (Eğer işletim sisteminiz 64 bit ise bunu kullanın)

AVG 2013 sürümünü kaldırmak için

AVG Remover(32bit) 2013 (Eğer işletim sisteminiz 32 bit ise bunu kullanın)

AVG Remover(64bit) 2013 (Eğer işletim sisteminiz 64 bit ise bunu kullanın)

Bilgisayarınız 32 bit mi yoksa 64 bit mi bilmiyorsanız: Bilgisayarım 32 bit mi 64 bit mi nasıl anlarım? size yardımcı olacaktır.

Ayrıca NetMahal, portalsepeti gibi tarayıcı korsanlarından korunmak için :  Netmahal gibi tarayıcı korsanlarından nasıl korunurum? çözümünü inceleyebilirsiniz.

alattin alattin (16984)
9 yıl önce cevaplandı

    Ay ne zamandır silemiyordum çok sağolun.Gerçekten birşey olunca direkt bu site yardımcım oluyor çok çok teşekkürler.

    tubaeverdeen tubaeverdeen (6)