Avg Antivirüs Etkinleştirme Yaparken Belirtilen Dosya Bulunamadı Hatası!!

Malesef yine ben çok soru soruyorum rahatsız ediyorsam kusura bakmayın avg internet security 2015 kullanıyorum etkinleştirme kodu yazıp etkinleştire bastığımda belirtilen dosya bulunamadı hatası veriyor bunun çözümü nedir acaba ? Şimdiden Teşekkürler.

yusufcb yusufcb (30)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AVG antivirüsü kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz kaldırırken AVG kaldırma programını kullanın.

    Avg antivirüs kaldırma linkinde size uygun olan AVG 2015 kaldırma programını indirin ve çalıştırın.

    AVG 2015 antivirüs tamamen kaldırıldıktan sonra yeniden yükleyin.

    hakan hakan (15394)