Avg antivirüs kaldırma

Avg antivirüs nasıl kaldırılır?

AVG 2013 nasıl tamamen kaldırılır?

AVG 2014 nasıl tamamen kaldırılır?

AVG 2015 nasıl tamamen kaldırılır?

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    AVG anti-virüsü tamamen kaldırma için AVG kaldırma aracı programından yararlanabilirsiniz.

    Bir sebepten AVG antivirüs ile ilgili sorun yaşıyor ve kaldırmak istiyorsanız bunun için farklı sürümler için hazırlanmış AVG antivirüs kaldırma programından yararlanabilirsiniz.

    AVG antivirüs kaldırma işleminde kullanılacak program farklı Windows sürümleri için ayrı ayrıdır. Windows 32 bit ve Windows 64 bit sürümleri için farklı AVG antivirüs kaldırma programı kullanılır.

    AVG Remover kayıt defteri öğeleri, yükleme dosyaları, kullanıcı dosyaları gibi tüm AVG yükleme bölümlerini bilgisayarınızdan kaldırır.

    Daha önceden her sürüm için farklı bir kaldırma programı kullanmak gerekiyordu.

    Şimdi tek bir AVG kaldırma programı ile AVG antivirüsü kaldırabilirsiniz: AVG antivirüs kaldırma programını indir  linkinden programı indirin.

    Size uygun AVG Antivirüs kaldırma aracını aşağıdan indirebilirsiniz.

    AVG 2015 kaldırma

    AVG Remover(32bit) 2015 (Eğer işletim sisteminiz 32 bit ise bunu kullanın)

    AVG Remover(64bit) 2015 (Eğer işletim sisteminiz 64 bit ise bunu kullanın)

    AVG 2014 kaldırma

    AVG Remover(32bit) 2014 (Eğer işletim sisteminiz 32 bit ise bunu kullanın)

    AVG Remover(64bit) 2014 (Eğer işletim sisteminiz 64 bit ise bunu kullanın)

    AVG 2013 kaldırma

    AVG Remover(32bit) 2013 (Eğer işletim sisteminiz 32 bit ise bunu kullanın)

    AVG Remover(64bit) 2013 (Eğer işletim sisteminiz 64 bit ise bunu kullanın)

    Bilgisayarınız 32 bit mi yoksa 64 bit mi bilmiyorsanız: Bilgisayarım 32 bit mi 64 bit mi nasıl anlarım? size yardımcı olacaktır.

    Bir bölümü Avg anti-virüs tamamen nasıl kaldırılır? çözümünden alıntıdır.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhaba

      Yardımınız için çok teşekkür ederim.

      hulu1966 hulu1966 (1)