Avg antivürüs programını kaldırdım ama kalıntıları var

Avg antivürüs programını kaldırdım, ama kalıntıları var. Nasıl silebilirim? Silinmiş tüm programların eklentilerini kalıcı olarak nasıl silebilirim?

arzumemmed arzumemmed (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    http://uzmanim.net/soru/avg-antivirus-kaldirma/13367

    daha önce uzmanımnette arkadaşımmzın tarifini tam olarak uygularsanız kaljıyor ikinci altarnatif olarak

    bilgisayarı güvenli moda başlat başlat/gizli dosyaları göster tikini at

    C/ programdata burda kalınıtı klasörleri silebilirsiniz

    C/ programfiles burda varsa burdanda silebilirsiniz

    C/ programlar(86) burda varsa burdanda silebilirsiniz

    http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html bu programı indirin sileceğiniz dosya sağ tıklatın revouninstaller gürünüyorsa tıklatın ve kaldırır

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      AVG anti-virüsü tamamen kaldırmak için AVG kaldırma aracı programından yararlanabilirsiniz.

      AVG anti-virüs kaldırma linkine tıklayarak daha detaylı bilgi edinebilir, AVG anti-virüsü tamamen kaldırabilirsin.

      damlakoc damlakoc (1391)