AVG Cleaner nedir? Nasıl kullanılır?

AVG Cleaner nedir?

AVG Cleaner ücretli'mi?

AVG Cleaner Nasıl kullanılır?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çoğu temizlik programlarının amacı telefonunuzda gereksiz olan dosyaları ve programların ön belleklerini temizlemektir yani telefonunuzu rahatlatmak ve yer açmak.

    AVG Cleaner nedir?

    Bir çok temizlik programında olduğu gibi AVG Cleanerde'de aynı özellikler var yani telefondaki gereksiz dosyaları siliyor ve ön belleği temizliyor.

    Bu özelliklerin yanı sıra pil tasarruf özelliğide var ve boş dosyalarıda temizliyor.

    AVG Cleaner programını nereden indirebilirim?

    AVG Cleaner Android sürümünü adresinden indirebilirsiniz.

    AVG Cleaner Mac sürümünü adresinden indirebilirsiniz.

    AVG Cleaner ücretli'mi?

    AVG Cleaner'in ücretsiz sürümünde size 30 gün denemeniz için gün veriyor memnun olursanız pro sürümünü satın ala bilirsiniz.

    • Pro Sürümü – 43,99 / Yıl /// 15 Mart 2019'un fiyatı

    AVG Cleaner Nasıl kullanılır?

    1. Öncelikle AVG Cleaner'ı play store'den indirelim.
    2. İndirildikten sonra AVG Cleaner'i açalım.
    3. Açtıktan sonra sizden kullanım koşulları isteyecek ve Kabul et'e tıklayın
    4. Uygulama açıldıktan sonra Hızlı temizlemeye veya Sonuçları göster'e tıklayın ve gereksiz dosyaları temizleyin

    darkcrak darkcrak (5168)