Avg Internet Security 2015 Belirtilen dosya bulunamadı hatası

Avg İnternet Security 2015 kullanıyorum istisnalara wpe pro dosyalarını ekliyorum uygula dediğimde şu hata karşıma çıkıyor:

Yapılandırmayı kaydederken bir hata oluştu:

Belirtilen dosya bulunamadı.

Bu hatayı nasıl çözebilirim Şimdiden Teşekkürler.

yusufcb yusufcb (30)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İstisnaları kullanmadan önce AVG antivirüsü devre dışı bırakın.

    Muhtemelen WPE Pro programını buluyor ve siz istisnalara eklemeden önce siliyor.

    AVG 2015'i derecen çıkartın ve sonrasında WPE Pro uygulamasını istisnalara ekleyin.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • AVG 2015'i derecen çıkartın derken anlayamadım malesef :( yusufcb 9 yıl önce
    • vede devre dışı bırakmada sorun yaşıyorum daha doğrusu avg antivirüste ne eylem yaparsam hata veriyor yok belirtilen dosya bulunamadı yok hata oluştu bunların nedeni ne olabilir acaba yusufcb 9 yıl önce
    • AVG antivirüsü tamammen kaldırın ve yeniden kurun. Bununla ilgili bir çözüm paylaşacağım hakan 9 yıl önce