Avg İnternet Security 2015 Bu dosyaya karışmasın!

Ben wpe pro yu indirdim esed nod32 antivirüs programında bir dosyayı belirleyince o dosyaya karışmıyormuş bunu Avg İnternet Security 2015 de nasıl yaparım böyle bir seçenek var mı ?

yusufcb yusufcb (30)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AVG antivirüs içerisinde istisnalar gibi bir bölüm olmalı.

    Oradan taranmamasını istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz.  Böylelikle o dosyaları AVG 2015 taramayacaktır.

    hakan hakan (15394)