AVG Secure VPN Kullanılmıyor

Merhaba,

Avg Secure VPN servisini premium yani ücretli şekilde satın aldım öncelerde hiç bir sorun yoktu bir kaç gündür evde değildim ve bugün gelip bilgisayarı açtığımda programı kullanmak isteğimde sürekli "Çevrim dışısınız" VPN'i kullanmak için için lütfen internete bağlanın hatası almaya başladım. İnternet bağlantım var ve hiç bir problem yok, acaba sorunun çözümünü bilen var mı? Ya da bana internet bağlantım da problem olmayıp sorunun program kaynaklı olduğunu çevirebilecek bir kişi var mı? Bunu AVG'ye bildirmek istiyorum.

ciddibiri ciddibiri (9)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Programı silip tekrardan kurmayı denedin mi?

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Evet denedim fakat ibir işe yaramadı ciddibiri 3 yıl önce