Avira Antivirüs hangi sürümü yüklemeliyim?

Antirivirüs lazım. Avira denemek istiyorum. Avira hangi sürümü yükleyeyim ? Pro, internet security suite, ultimate prorection suite, seçenekleri var.

akif52 akif52 (34)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Avira kullanma. Kaspersky Internet Security 2016 tavsiye ederim.

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Nesi varki Avira nın ? Açıklarmısın ? Ayrıca Avira nın hangi sürümünü kullanmam gerektigini sormuştum aslında.Kaspersky Internet Security 2016 a gelince Total Security versiyonunu kullandım gerçekten bilgisayarı cok yoruyor. akif52 7 yıl önce
    • Kullanıcı yorumlarını baz alarak önermedim. Onun dışında sürümleri hakkında bir bilgim yok. brsozl 7 yıl önce
    • Niyeki ? Az araştır bence gayet güzel bir antivirüse benziyor.Sitede Ultime Protection suite le alakalı en ufak bilgiye dahi değinilmemiş.Downloads sayfasında görmüştüm.Öyleyse İnternet Security Suite i bi deneyip dönerim ben.Olmadı ikincil olarak aklımda Bitdefender var.O da olmazsa eset smart security yüklerim heralde.Kaspersky ı tekrar denermiyim bilmiyorum. .. akif52 7 yıl önce

    Yükledim hocam proğramı.Gerçekten harika.Speedup özelliği falan on numara.Kesinlikle yükleyip denemek lazım.Bi bilgisayar için ne gerekiyorsa toplamışlar kısacası bi programda.Çok güzel.Ama tabi ben proğramın türkçesini yüklememişim. :d Türkçe ayarı falan yapılır hazır bulunuyordur dedim ama internette ayrıca dağıtılıyormuş.

    v v v v

    Haliyle şuan kaldırıyorum.

    akif52 akif52 (34)