Avira AV nedir ? Nasıl kullanılır ?

Avira Antivirüs nedir ?

Avira Antivirüs Nasıl İndirilir ?

Avira Antivirüs Nasıl Kullanılır ?

hydra hydra (3800)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Avira Antivirüs nedir ? Nasıl kullanılır ?

    Avira, Almanlar tarafından geliştirilen bir antivirüs uygulamasıdır. Dünya çapında en büyük 6. antivirüs uygulamasıdır.

    Avira Nasıl İndirilir ?

    Yukarıdaki resime tıklayarak Windows için Avira Antivirüs programını indirmeye başlayabilirsiniz. İndirdikten sonra kurulum aşamalarına geçiyorsunuz ve sizden e-posta ile şifre isteyecektir. E-mail'inizi ve şifrenizi girdikten sonra programı karşınıza çıkıyor. Proggramın iki sürümü var biri Free Antivirüs, diğeri PRO sürümü.

    Pro sürümü Aylık 45 Dolar.

    Avira AV Arayüzü ;

    Peki bu arayüzdeki özellikler ne işe yarıyor ?

    • Software Updater size varolan uygulamaların sürümlerini güncelleme hizmetini sağlıyor.
    • Bu kısımda Phantom VPN, adından da anlaşılacağı üzere size VPN hizmeti sunuyor.
    • System Speedup, Bellekte yer açma, PC'yi hızlandırma, Kayıt defteri girdilerini temizleme, artık dosyaları temizleme ( PRO ), daha fazla boş alan açma ( PRO ) hizmeti sağlıyor.
    • Opera Browser ise Opera tarayıcınızı Avira AV sayesinde güvenli kalmasını sağlıyor.
    • Privacy Pal, Windows gizlilik ayarları yönetme seçeneği.
    • SafeSearch Plus, Arama sonuçlarınızda virüslü siteler varsa o siteyi size uyarıyor.
    • Browser Safety, Tarayıcı Güvenliği.
    • Home Guard, İnternetinizdeki/Modeminizdeki hangi aygıtların bağlandığını görmek ve bu aygıtları engelleme hizmetini sağlıyor.

    Avira programının Antivirüs kısmı ;

    Tarama kısmında bilgisayarınızı tarar ve zararlı dosyaları belirler.

    Modüller kısmında ise;

    Bu özellikler yer almaktadır ( PRO SÜRÜMÜ İÇİN )

    hydra hydra (3800)