Avira Optimizer Android nedir? Nasıl kullanılır?

Avira Optimizer Android Nedir?

Avira Optimizer Android Ücretli'mi?

Avira Optimizer Android Nasıl kullanılır?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Avira Optimizer: Telefonunuzdaki uygulamaların ön belleklerini temizleyerek ve gereksiz dosyaları temizleyerek telefonunuzun rahatlamasını sağlıyor ayrıca pil tasarruf özelliği'de var yani arka plan'da çalışan uygulamaları kapatarak pil ömrünüzü uzatıyor.

    Avira Optimizer Android Nedir?

    • Telefonunuzdaki uygulamaların ön belleklerini temizleyerek telefonunuzda boş alan açıyor.
    • Tarayıcılarınızdaki geçmişi silerek telefonuzda yer açıyor.
    • Pil ömrünü uzatma özelliği'de var yani arka plan'da çalışan uygulamaları kapatıyor ve telefonun pil ömrünü uzatıyor

    Yani bu program sayesinde telefonunuzu rahatlata bilirsiniz

    Avira Optimizer Android programını nereden indirebilirim?

    Avira Optimizer Android adresinden indirebilirsiniz.

    Avira Optimizer ücretli mi?

    Avira Optimizer programı ücretsiz sürümde 30 gün deneme süresi veriyor.

    Avira Optimizer ücretleri:

    • Pro Sürümü – 5,47 / Yıl

    Avira Optimizer Pro sürümdeki özellikler?

    • Reklam yok
    • Premium Müşteri desteği

    Avira Optimizer Android Nasıl kullanılır?

    1. Öncelikle Avira Optimizer'ı play store'den indirelim.
    2. İndirildikten sonra Avira Optimizer'i açalım.
    3. Açtıktan sonra sizden kullanım koşulları isteyecek ve Kabul et'e tıklayın
    4. Kabul ettikten sonra Ekrana Optimize et yazısı olacak ona tıklayın ve sizden dosya izni isteyecek kabul edin.

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • çok güzel yazmışsın eline sağlık :) omercik 5 yıl önce