Avira Phantom VPN nedir, nasıl kullanılır?

Avira Phantom VPN nedir?

Avira Phantom VPN nasıl kullanılır?

Avira Phantom VPN nereden indirilir?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Avira Phantom VPN, internette güvenli bir şekilde dolaşmak ve yasaklı sitelere girmek için kullanabileceğiniz bir VPN yazılımıdır.

    Avira Phantom VPN nedir?

    İnternette güvenli bir şekilde dolaşmak, gizliliğinizi korumak ve yasaklı sitelere girebilmenizi sağlar. Phantom VPN, Wikipedia gibi engellenmiş sitelere bağlanmanızı kolaylaştırmanın yanı sıra, internet trafiğinizi şifreleyerek internette güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlar.

    Avira Phantom VPN hangi sistemleri destekler?

    • Android
    • iOS
    • iPad
    • Windows
    • Mac
    • Tarayıcılar

    Phantom VPN nereden indirebilirim?

    Avira Phantom VPN indirme linkine tıklayarak istediğiniz platforma Phantom VPN'i indirebilirsiniz. uygulamasını indirebilirsiniz.

    Avira Phantom VPN ücretli mi?

    Ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 farklı sürümü var. Ücretsiz sürümünde yalnızca 500 MB kota veriyor. Daha fazlası için ücretli sürümünü satın almalısınız.

    Avira Phantom VPN nasıl kullanılır?

    Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indirdikten sonra "BAĞLAN" butonuna basmak. Phantom VPN, bağlantıyı otomatik olarak kuracaktır. Eğer telefonunuzda bağlantı isteği gelirse ona izin verin.

    avira baglan

    darkcrak darkcrak (5168)