avira pragramını kaldıramıyorum

tüm cözümleri uyguladım bir türlü silinmiyor yapışmış sanki cıkmıyor

nexsus nexsus (1)
7 yıl önce sordu

  • Tüm çözümleri uyguladıysan, geriye bir çözüm kalmadı demektir? Öyleyse konuyu niye açtın? Ayrıca bu tüm çözümler neler oluyor? Keşke yazsaydında bunları bilmeyenlerde öğrenseydi :) temmuz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

IOBitUnistaller programıyla denedinmi? Eğer normal kaldırılamazsa program arabiriminden "Zorla kaldır" seçimini kullanarak kaldırmayı denersin (PC'yi Güvenli Kip'te açarak denemek, daha sonuç alıcı olabilir):

IObit Uninstaller 5.4.0.119 İndir (tıkla)

Birde alttaki çözüm var:

Avira kaldırma (tıkla)

Not: Senin neler denediğin açıkça belitilmezse bu çözüm tavsiyelerinin sonu gelmez ve probleminin çözümü zorlaşır. Bir konu açılarak destek talebinde bulunulurken bunlarda düşünülmeli ve gerekli hassasiyet gösterilmeli.

temmuz temmuz (12505)