Avivasa''dan gelen mailde ekli eml uzantılı dosyayı açamıyorum

İyi günler 2 saattir uğraştım bulamadım sabah 6 bu konuyu açıyorum acil yardımcı olabilirseniz sevinirim

durum şu avivasa emeklilik bilmem neliğinden ayrıldım bilmem ne kadar para yatacak üyeliğimi iptal etmem için epostaya forum felan dediler gelmiş tıklıyorum eml adlı bişe iniyo açıyorum açmak için programı seçin diyo araştırdım birkaç program la denedim abuk subuk yazılar çıkıyor yani metini göremiyorum outlook expres de inmedi zorladım bazı yerlerden key falan istiyo bi türlü ulaşamadım dosyaya forum olması gerek böyle birşey one driveye kaydet diyorum eposta ekleri konumuna kaydedilmedi diyor ne yapmam gerek dediğim gibi freefileviever programındanda açtım normal not defterindeki gibi abuk subuk kodları gösteriyor yardım edin...

https://i.hizliresim.com/oVMYgk.jpg

kullanici819172 kullanici819172 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .eml uzantısı normalde email, outlook express, email dosyası uzantısıdır.

    Açmak için outlook Express'e gerek yok.

    Thunderbird .eml uzantılı dosyaları açabiliyor. Thunderbird ücretsiz bir mail programıdır.

    Thundebird buradan indirebilirsiniz.

    Thunderbird'i indirin ve kurun. Daha sonra eml uzantılı dosyası masaüstüne kaydedin.  eml uzantılı dosyayı çift tıklayın.  Thunderbird seçeneği gelecektir, thunderbird ile açın.

    murat murat (12492)