avs video editor ,, camtasia studio programı ile ilgili

-2

avs video editor camtasia studia programı benim pc de yuklu ben facebookta kamera actıkımda kendiliğinden benim kameralı gorusmemi kayıt etmiş midir ??? ve diğer sorum bu programlarda ekran kayıtı yapıldıkında programın direk içine mi düşer ya da bilgisayarın içine mi düşer ve son sorum facebook web kamerasını kullanmam yanı facebookta bu programları aktif hale getirip görüntüyü kayıt etmez dimi lütfen sorularıma acıklayıcı bir cevap istiyom tüm sorularıma lütfen cok kotu durumdayım :( :( :(

takintilik123 takintilik123 (-3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    hiç bir program kendiliğinden kayıt yapmaz özelliklede video kaydı kesinlikle yapmaz ancak kısayol tuşu vardır siz o kısa yol tuşuna basarsınız veya programı çift tıklarsınız kayıt'a başlarsınız ancak öyle kayıt yapar kayıt yapsa bile sizin bilgisayarınıza kayıt yapar C:/Kullanıcılar/KullanıcıAdınız/Belgeler/CamtasiaProject Klasöründe kayıt ettidiğiniz veya kayıt edilen videoyu görebilirsiniz. Ancak Görüntülü konuşma yaptığınız kişi kendi ekranını kayıt ettiyse bilemem.

    feritarslan feritarslan (303)
    9 yıl önce cevaplandı

    • bilgiğim kadarı ile camtasia ve diğer uygulamada kısayol tuşu yok eğer atamadıysanız sorun yok feritarslan 9 yıl önce