awesomehp kurtulamıyorum

Önerdiğiniz programı indirdim. awesomehp'i  temizledi ancak biraz bilgisayarda ana sayfam yine "awesomehp" oluyor.

Virüs koruma programı Mcafee kullanıyorum.

kullanici445604 kullanici445604 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Awesomehp programının programlardan kaldırılması

     Awesomehp kaldırma işleminde en önemli aşama Awesomehp programının programlardan silinmesidir.  Awesomehp'u programlardan silmek için şu adımları gerçekleştirin.

    1. Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

    2. Surfastic
      ValueApps
      Extended protection
      Quick start
      ValueApss
      gibi programlar varsa veya ne olduğunu bilmediğiniz programları
       bulun sağ tuşla tıklayın ve Kaldır'ı seçin. Adcash nasıl kaldırılır?  programlar ve özellikleri

    Bu aşamayı atlamış olabilir misiniz?

    Eğer reklam programı kaldırmadıysanız diğer işlemleri yapmanızın bir anlamı kalmıyor.

    hakan hakan (15424)
    10 yıl önce cevaplandı

      Revo Uninstaller programını kurunuz.. Kaldırma sekmesinden Gelişmiş'i seçip kaldırınız uygulamaya dair parçacıklarıda bulup silecektir...

      uzman0725 uzman0725 (1)