Axen 42" 106 Ekran Full HD Uydu Alıcılı 3D LED TV iyi mi?

Hepsiburada üzerinde satılan Axen 42" 106 Ekran Full HD Uydu Alıcılı 3D LED TV almak istiyorum. Fakat emin olamadım. Axen markasını hiç duymadım. 42" televizyonlar arasında en ucuzu bu açıkcası.  Axen 42" 106 Ekran Full HD Uydu Alıcılı 3D Led Tv kullanan, alan var mı? Sizce almalı mıyım?

ceyda ceyda (312)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Axen 42" 106 Ekran Full HD Uydu Alıcılı 3D Led Tv'yi geçenlerde bir akrabama aldım.  Kurulumu kendim yaptım.

    Axen Sunny firmasının bir markası ve yerli bir televizyon.

    Axen 42" 106 Ekran Full HD Uydu Alıcılı 3D Led Tv'nin bana göre iyi ve kötü yanları şu şekilde:

    İyi yanları:

    • Fiyatı uygun
    • Görüntü kalitesi beklediğimin üzerinde, renkler canlı
    • Uygu alıcısı üzerinde (Paketten aryrıca çıkıyor fakat arka tarafında uygu alıcıyı tutturmak için bir alan var, Tv'nin arkasına takılıyor)
    • Tek kumanda olması (uydu alıcı ve tv kumandası aynı)
    • Şık tasarım

    Kötü yanları:

    • Tek dikkatimi çeken sesin hafif derinden geliyor olması. İlk başta rahatsız edebilir ama sonradan alışılabilir bir durum. Ses seviyesi orta derece. Yani bangır bangır bir ses beklemeyin.

    Bana göre bu fiyata alınabilir bir ürün. 3D özelliğini kontrol etmedim.  Kanal geçiş süresi ile ilgili bir tkıntınız yoksa o da normal seviyede. Bazı yorumlarda yavaş denmiş ama ben o kadar dert etmedim açıkcası.

    murat murat (12492)