Axess (Akbank) kartı internet alışverişi nasıl açılır?

Axess kartımın internet alışverişine açık kalmasını istiyorum. Axess kartı internet alış veriş onayı nasıl verebilirim?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Axess kartınız için internet alışverişi onayını aşağıda anlatılan yöntemlerden birini yaparak verebilirsiniz.

    SMS ile onay verme:

    Akbank da kayıtlı telefon numaranızdan INTERNET yazıp 8885'e SMS olarak gönderin.

    Müşteri hizmetlerinden onay verme:

    Akbank da kayıtlı telefonunuzdan 444 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini arayın ve Axess kartınızın internet alışverişine açık kalmasını istediğinizi söyleyin.

    Bu adımlardan birisini yaparak Axess kartınız için internet alışveriş onayı verebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)