Ayarlar kısmındaki data protection nedir

Merhaba

Ayarlar>Güvenlik kısmında data protection diyr birşey var tıklayınca desen çizme yeri geliyor

Desenim zaten var :D fotograf aldıgımdan beri var :D :D

Çeviri veri korumssı diyor hangi verilerim?

Mesala bir fotograf açmak istiyince desen mi soracak?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

  • Arksdaşlsr altındski açıklamayıds çevirdim protect your data from unwanted acces:verilerinizi istenmeyeen erişimlerden koruyun... temmuz2004 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Data Protection = Veri koruması demek bi sıkıntı yoktur.

Birde altta yazıyor Unwanted gibi birşey oda" verilerinizi istenmeyen erişimden korumak "  Yazıyor

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce cevaplandı

    "data protection" Veri Koruması Demek. Oraya Desen Girersen Verilerin Koruma Altına Alınır.

    Fotoğraflarda Sormaz Ama Uygulamaların Verilerinde Desen İsteyebilir.

    malgibiolan malgibiolan (307)