Ayarları yönet yok

Burada virüs tehdit koruması ve altında ''Ayarları yönet'' diye bir seçenek olmalı o seçenek bende yok yardım eder misiniz?

iberkan iberkan (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windowsta arama yerine reason yazdıktan sonra o uygulamaya girerek oradan kapatabilirsin. Hatta o programı kullanmanı önermem. Program ekle ve kaldırdan direkt olarak kaldırabilirsin. Bunun nedeni windows defender hariç herhangi bir malware uygulaması kullanmanız halinde tüm kontrolleri ele alıyor. Yani defender o uygulamaya devrediyor yetkiyi.

    astrayos astrayos (141)