Aygıt Yöneticisi'ndeki sürücüler toplu olarak güncellenebilir mi?

Windows 10 Pro 64 Bit kullanıyorum. Şimdi Windows Update'yi kontrol ettiğimizde her şey güncel olur mu? Bunu yapıyorum zaten de ek olarak ise aygıt yöneticisinden her aygıta sağ tıklayıp ''Güncelini Ara'' diyorum. Sonuç: Zaten güncel sürüm yüklü. Tek tek yapmaktan elim yoruldu açıkçası. Aygıt Yöneticisi'ndeki tüm aygıtları seçip topluca güncelleştirmeleri arama imkanı yok mu?

Ses sürücüsü ve ekran kartı sürücüsünü kendi sitelerinden yapıyorum.

acemiasker17 acemiasker17 (-1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aygıt Yöneticisi'nde böyle bir özellik bulunmuyor. Zaten orada gördüğün her şeyi güncellemek zorunda değilsin. Yani en azından güncellememek sana bir şey kaybettirmez.

    Önemli olanlar chipset, ethernet, WLAN, ekran kartı sürücüleridir. Bunları güncel tutsan yeterli olur. Aynı zamanda Windows Update ile aylık güncelleştirmeleri de yüklemeyi unutma düzenli olarak.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Windows Update zaten sürekli kontrol ediyorum. acemiasker17 6 yıl önce