Aygıt yöneticisi sorunu

Aygıt yöneticisinde diğer aygıtlar bölümünde 3d video denetleyicisi,bilinmeyen aygıt vb. gibi şeylerde ünlem işareti var sürücü yazılımını güncelleştir diyince otomatik olarak ara diyorum arıyo sonra windows 3d video denetleyicisi aygıtınızı yükleyemedi yazısı çıkıyo ne yapmam gerek acaba teşekkürler.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    işletim sisteminizi yazmamışınız Windows 8 ve üstü işletim sistmi ise günceleştirmeleri tarattırın varsa günceleştirmeleri yükletin tamamlaması gerekir yine olmadı ise aygıt yöneticisini açın eylemi tıklatın eski donanım ekleyi toklatın

    candan candan (4301)