Aygıt yöneticisinde yüklü görünen intel HD graphics 4000 bilgisayarımda yüklü olan programlarda yok

selamun aleyküm benim şöyle sorunum var Aygıt yöneticisinde yüklü görünen intel HD graphics 4000 bilgisayarımda yüklü olan programlarda yok aygıt yöneticisinden yükledim manuel kurulumda hata veriyor kurulmadan ne programlarda var nede gizli simgeleri gösterde var bu sorun nasıl çözebilirim

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aslında bu sürücünün Intel Hd Graphics Driver adı altında listede bulunması gerekiyordu.Yaşadığnız durumun nedeni Güncelleme yoluyla Intel Hd Graphics Driver sürücüsünün yüklenmesi olabilir.Aslında bu durum eğer sorununuz yoksa pek de önemli değil.Eğer listede çıksın diyorsanız da Dahili grafik biriminize uygun Driver'i intel sayfasından indirerek manuel kurmayı deneyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    program files'da görmek istiyorsanız cd sinden veya internetten programını kurmanız gerekir, sizinkinde sadece sürücüleri yüklendiği için aygıtlar haricinde göremezsiniz

    dkrc dkrc (1)